Hlavní stránka > Aukce > 14. online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor šálků s podšálky (10 ks)

O14/010

SOUBOR ŠÁLKŮ S PODŠÁLKY (10 KS)

Čechy, 19. - poč. 20. stol.
Soubor šálků s podšálky z různých sad (1x3, 2x2 a 3x1 ks), bílý porcelán, dekory převážně květinové, malované, tištěné, zlacené, barevný fond, listr. V. 5,5 cm - 7 cm. Vtlačené značky: "paže s mečem" (Loket, Gebrüder Haidinger), "TK" (Klášterec nad Ohří, Joseph Matias Graf von Thun), "F&R" (Březová, Fischer u. Reichenbach) a "CARLSBAD" (Rybáře, Carl Knoll), ostatní neznačeny. Stav A-B.

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Probíhá
Končí 31. 10. 2021. 18:00:59 CET
Aktualizovat

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Online dražba

Zvyšte svůj maximální příhoz jedním kliknutím o 3 nebo 9 zvýšení. Příhoz bude určen automatickou dražbou.