Hlavní stránka > Aukce > 14. online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor torz nápojových servisů

O14/014

SOUBOR TORZ NÁPOJOVÝCH SERVISŮ

Čechy, Merklín, Baron v. Kleist, továrna porcelánu, a Doubí, 2. pol. 19. stol.
Části tří čajových servisů z bílého porcelánu jsou zdobeny černým, resp. světle zeleným fondem a barevnou malbou florálních / ovocných motivů, doplněných zlacenou štafáží. První souprava je téměř kompletní: konvice (bez víka), mléčenka, cukřenka a 6 šálků s podšálky, druhá zahrnuje konvici, cukřenku, 3 šálky a 6 podšálků, poslední pak pouze konvici, mléčenku a cukřenku. V. max. 23 cm. Vtlačené značky "M", resp. "A" s čísly, číselné štětcové značky. Stav A-B. Vlasové praskliny na některých šálcích, místy lehce setřený dekor.

Vyvolávací cena: 500 Kč

Nejvyšší příhoz: AFBU  550 Kč
2 příhozy
Probíhá
Končí 31. 10. 2021. 18:00:59 CET
Aktualizovat

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Online dražba

Zvyšte svůj maximální příhoz jedním kliknutím o 3 nebo 9 zvýšení. Příhoz bude určen automatickou dražbou.