Hlavní stránka > Aukce > 14. online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor torz nápojových servisů

O14/015

SOUBOR TORZ NÁPOJOVÝCH SERVISŮ

Čechy, Rybáře, Karl Knoll, Doubí, Johann Möhling, Loket, Gebrüder Haidinger, Klášterec nad Ohří, Joseph Matias Graf von Thun, 2. - 3. čtvrt. 19. stol.
Části několika nápojových servisů z bílého porcelánu, zdobeného barevnými fondy, malbou květinových motivů a zlacenou štafáží, jeden v dekorativním druhorokokovém tvarosloví s úchyty víček v podobě delfínů, ostatní ve střídmějším biedermeierovém. Jednotlivé sady obsahují: čajovou a kávovou konvici a cukřenku, další čajovou konvici, mléčenku, cukřenku, 2 čajové a 4 kávové šálky s podšálky, poslední pak čajovou konvici a cukřenku. Spolu: dva jednotlivé šálky s podšálky a konvička na mléko s podšálkem. V. max. 26,5 cm. Vtlačené značky: "Aich", "CARLSBAD", "paže s mečem", "TK" a štětcové značky dekoratérů. Stav A-C. Na některých kusech vlasové praskliny, menší odštěpky, setřené zlacení.

Vyvolávací cena: 500 Kč

Nejvyšší příhoz: AFBU  750 Kč
6 příhozů
Probíhá
Končí 31. 10. 2021. 18:00:59 CET
Aktualizovat

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Online dražba

Zvyšte svůj maximální příhoz jedním kliknutím o 3 nebo 9 zvýšení. Příhoz bude určen automatickou dražbou.