Hlavní stránka > Aukce > 14. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Torzo servisu

O14/016

TORZO SERVISU

Čechy, Loket, Gebrüder Haidinger, 2. třetina 19. stol.
Torzo servisu v dekorativním druhorokokovém tvarosloví obsahuje konvici, mlékovku a cukřenku s akantovými uchy, všechny s víčky. Bílý porcelán se zlacenými okraji zdobí modře malované kytice, bohatá zlacená štafáž s úponky, rozvilinami a klikatkami, doplněná modrým tečkováním. V. 18 cm, 15 cm a 10,5 cm. Vtlačené značky "paže s mečem". Stav A.

Vyvolávací cena: 300 Kč

Nejvyšší příhoz: UQEO  1 900 Kč
43 příhozů
Prodáno