Hlavní stránka > Aukce > 14. online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Torzo servisu

O14/016

TORZO SERVISU

Čechy, Loket, Gebrüder Haidinger, 2. třetina 19. stol.
Torzo servisu v dekorativním druhorokokovém tvarosloví obsahuje konvici, mlékovku a cukřenku s akantovými uchy, všechny s víčky. Bílý porcelán se zlacenými okraji zdobí modře malované kytice, bohatá zlacená štafáž s úponky, rozvilinami a klikatkami, doplněná modrým tečkováním. V. 18 cm, 15 cm a 10,5 cm. Vtlačené značky "paže s mečem". Stav A.

Vyvolávací cena: 300 Kč

Nejvyšší příhoz: AFBU  300 Kč
1 příhoz
Probíhá
Končí 31. 10. 2021. 18:00:59 CET
Aktualizovat

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Online dražba

Zvyšte svůj maximální příhoz jedním kliknutím o 3 nebo 9 zvýšení. Příhoz bude určen automatickou dražbou.