Hlavní stránka > Aukce > 14. online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor porcelánu

O14/018

SOUBOR PORCELÁNU

Čechy, 19. stol.
Torzo servisu s motivem růží obsahuje konvici, pět šálků s podšálky a cukřenku bez víčka, dekor je tištěný a kolorovaný, doplněný zlacenými linkami. Vtlačené značky "RPM" (Lužec / Mildeneichen, Robert Persch), štětcové zn. "2126". - Čtveřice šálků na čaj s podšálky, zdobených florální zlacenou štafáží. Vtlač. zn. "paže s mečem" (Loket, Gebrüder Haidinger). - Dvojice šálků s podšálky a konvička na mléko, růžový fond, černá linka a zlacení. Vtlač. zn. "P&S", resp. "C" (Dolní Chodov, Portheim & Sohn), štětcové zn. "122.". - Trojice konvic v druhorokokovém tvarosloví, zdobených zlacenou štafáží, dvě větší patří k sobě. Největší z konvic nezřetelně značena vtlačeným "D" (patrně Dalovice, Wolfgang Julius Freiherr von Schönau). Různé rozměry, v. max. (konvice z 1. sady) 24,5 cm. Stav B.

Vyvolávací cena: 300 Kč

Nejvyšší příhoz: AFBU  300 Kč
1 příhoz
Probíhá
Končí 31. 10. 2021. 18:00:59 CET
Aktualizovat

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Online dražba

Zvyšte svůj maximální příhoz jedním kliknutím o 3 nebo 9 zvýšení. Příhoz bude určen automatickou dražbou.