Hlavní stránka > Aukce > 14. online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Torza dvou nápojových servisů

O14/019

TORZA DVOU NÁPOJOVÝCH SERVISŮ

Čechy, Dubí, Anton Tschinkel, posl. třetina 19. stol.
Část čajového servisu obsahuje trojici zvonovitých šálků s podšálky, hruškovitou konvici a cukřenku. Bílý porcelán zdobený tyrkysovým fondem, barevně malovanými kyticemi v oválných medailonech a zlacenou štafáží. - Torzo kávového servisu obsahuje čtveřici moka šálků s podšálky (1 podšálek je menší) a štíhlou zvonovitou konvici s drobným víčkem a akantovým uchem, bílý porcelán je zdoben bordurami s růžově malovanými florálními rozvilinami na černém pozadí, doplněnými zlacenou štafáží a modrými linkami. V. šálků 6,5 cm a 3,5 cm, v. konvic 20 cm a 24 cm, Ø podšálků 17 cm, a 11 cm, resp. 10 cm. Dvojice podšálků z prvního servisu nese vtlačené značky "AT", ostatek neznačen. Stav A-B.

Vyvolávací cena: 400 Kč

Nejvyšší příhoz: AFBU  400 Kč
1 příhoz
Probíhá
Končí 31. 10. 2021. 18:00:59 CET
Aktualizovat

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Online dražba

Zvyšte svůj maximální příhoz jedním kliknutím o 3 nebo 9 zvýšení. Příhoz bude určen automatickou dražbou.