Hlavní stránka > Aukce > 14. online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Terina

O14/021

TERINA

Anglie, Staffordshire, Stoke-on-Trent, George Jones & Co, 2. pol. 19. stol.
Terina oválného půdorysu na nízké patce, s propletenými florálními uchy a reliéfním dekorem lístků s květy, měkká kamenina, bílá krakelovaná glazura, barevně malované rostlinné motivy. 32,5x23x15 cm. Vtlačená firemní značka "STONE CHINA GJ STOKE ON TRENT". Stav restaurováno.

Vyvolávací cena: 300 Kč

Probíhá
Končí 31. 10. 2021. 18:00:59 CET
Aktualizovat

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Online dražba

Zvyšte svůj maximální příhoz jedním kliknutím o 3 nebo 9 zvýšení. Příhoz bude určen automatickou dražbou.