Hlavní stránka > Aukce > 14. online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Čajník

O14/020

ČAJNÍK

Čechy, 2. třetina 19. stol.
Louhovací nástavec (cedník) na čajovou konvici, cylindrický tvar s ozdobným uchem a plochým víčkem, bílý porcelán, zlacená štafáž s vertikálním proužkováním. V. 14 cm. Neznačeno. Stav A/B.

Vyvolávací cena: 150 Kč

Nejvyšší příhoz: NSVW  150 Kč
1 příhoz
Probíhá
Končí 31. 10. 2021. 18:00:59 CET
Aktualizovat

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Online dražba

Zvyšte svůj maximální příhoz jedním kliknutím o 3 nebo 9 zvýšení. Příhoz bude určen automatickou dražbou.