Hlavní stránka > Aukce > 14. online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Čtveřice dekorativních figurek (stojánků)

O14/023

ČTVEŘICE DEKORATIVNÍCH FIGUREK (STOJÁNKŮ)

Čechy, Dalovice, Wolfgang Julius Freiherr von Schönau, Steingut- und Porzellanfabrik, ca 2. třetina 19. stol.
Pastýř s ovečkami, dvě dívky s nůší a děvče s miskami, kromě první sošky všechny ostatní slouží zároveň jako stojánky např. na doutníky. Bílý porcelán, zdobený pestrou malbou, listry a zlacením. V. max. 14 cm. První kus s vtlačenou značkou "D 111", ostatní neznačeny. Stav A.

Vyvolávací cena: 500 Kč

Nejvyšší příhoz: AFBU  500 Kč
1 příhoz
Probíhá
Končí 31. 10. 2021. 18:00:59 CET
Aktualizovat

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Online dražba

Zvyšte svůj maximální příhoz jedním kliknutím o 3 nebo 9 zvýšení. Příhoz bude určen automatickou dražbou.