Hlavní stránka > Aukce > 14. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Čtveřice dekorativních figurek (stojánků)

O14/023

ČTVEŘICE DEKORATIVNÍCH FIGUREK (STOJÁNKŮ)

Čechy, Dalovice, Wolfgang Julius Freiherr von Schönau, Steingut- und Porzellanfabrik, ca 2. třetina 19. stol.
Pastýř s ovečkami, dvě dívky s nůší a děvče s miskami, kromě první sošky všechny ostatní slouží zároveň jako stojánky např. na doutníky. Bílý porcelán, zdobený pestrou malbou, listry a zlacením. V. max. 14 cm. První kus s vtlačenou značkou "D 111", ostatní neznačeny. Stav A.

Vyvolávací cena: 500 Kč

Nejvyšší příhoz: UQEO  1 000 Kč
14 příhozů
Prodáno