Hlavní stránka > Aukce > 14. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Talíř s portrétem Napoleona

O14/024

TALÍŘ S PORTRÉTEM NAPOLEONA

Střední Evropa, 19. / 20. stol.
Mělký kruhový dekorativní talíř se zvlněným okrajem, v zrcadle barevně tištěný motiv poprsí Napoleona Bonaparte podle portrétu Paula Delaroche, na okraji šestice grisaillových antikizujících hlav v ozdobných kartuších, žlutý fond, zlacená štafáž. Ø 24,3 cm. Zeleně tištěná nadglazurní značka: koruna s nápisem "Vienna", štětcová značka "4724/1239" a vtlačené číslice "24", "80" a "Z". Stav A. Lehce setřené zlacení.

Vyvolávací cena: 100 Kč

Nejvyšší příhoz: AFBU  650 Kč
45 příhozů
Prodáno