Hlavní stránka > Aukce > 14. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Děvče se šátkem

O14/029

DĚVČE SE ŠÁTKEM

Čechy, Ústí nad Labem, Joh. Maresch, továrna hliněného zboží, posl. třetina 19. stol.
Dekorativní soška dívky v historizujícím tvarosloví, umělecká terakota (bělavý střep), barevně malováno, vyšší osmiboký sokl s opěrkou imituje terén. V. 29 cm. Vtlačená zn. "JMm" a č. modelu "6305". Stav restaurováno. Lepeno ve střední části figury, jinak v dobrém stavu, jen drobné oděrky.

Vyvolávací cena: 500 Kč

Nejvyšší příhoz: AFBU  500 Kč
1 příhoz
Prodáno