Hlavní stránka > Aukce > 14. online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Děvče se šátkem

O14/029

DĚVČE SE ŠÁTKEM

Čechy, Ústí nad Labem, Joh. Maresch, továrna hliněného zboží, posl. třetina 19. stol.
Dekorativní soška dívky v historizujícím tvarosloví, umělecká terakota (bělavý střep), barevně malováno, vyšší osmiboký sokl s opěrkou imituje terén. V. 29 cm. Vtlačená zn. "JMm" a č. modelu "6305". Stav restaurováno. Lepeno ve střední části figury, jinak v dobrém stavu, jen drobné oděrky.

Vyvolávací cena: 500 Kč

Probíhá
Končí 31. 10. 2021. 18:00:59 CET
Aktualizovat

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Online dražba

Zvyšte svůj maximální příhoz jedním kliknutím o 3 nebo 9 zvýšení. Příhoz bude určen automatickou dražbou.