Hlavní stránka > Aukce > 14. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pětice bust britských vojáků z napoleonských válek

O14/028

PĚTICE BUST BRITSKÝCH VOJÁKŮ Z NAPOLEONSKÝCH VÁLEK

Německo, Volkstedt, Porzellanmanufaktur Rudolf Kämmer, 20. stol.
5 miniaturních portrétní bust britských vojáků na kruhových soklech, bílý porcelán zdobený pestrou malbou a zlacením. Vojín 1793, Poddůstojník – Seržant 1833, Důstojník 1815, Důstojník 1850 a Generál 1815. V. 9,5 - 10,5 cm. Modře tištěné podglazurní značky "K" s korunou, identifikační popisky, štětcové značky dekoratérů. Stav A-B.

Vyvolávací cena: 600 Kč

Nejvyšší příhoz: UQEO  5 000 Kč
34 příhozů
Prodáno