Hlavní stránka > Aukce > 14. online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Upomínkový hrnek

O14/033

UPOMÍNKOVÝ HRNEK

Čechy, 2. pol. 19. stol.
Hrnek s uchem z modrého kostního skla, na pohledové straně opatřený zlaceným upomínkovým nápisem "Andenken von Luhatschowitz". V. 9 cm. Stav A.

Vyvolávací cena: 300 Kč

Nejvyšší příhoz: AFBU  300 Kč
1 příhoz
Probíhá
Končí 31. 10. 2021. 18:00:59 CET
Aktualizovat

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Online dražba

Zvyšte svůj maximální příhoz jedním kliknutím o 3 nebo 9 zvýšení. Příhoz bude určen automatickou dražbou.