Hlavní stránka > Aukce > 14. online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Malovaná váza

O14/040

MALOVANÁ VÁZA

Čechy, 2. pol. 19. stol.
Váza z bílého kostního skla má válcovitý, směrem vzhůru lehce rozšířený tvar s okrajem vybroušeným do šesti lomených obloučků, na vyšší patce, na pohledové straně zdobeno barevnou malbou květinových motivů, zlacené obruby a detaily. V. 27,5 cm. Na podední tmavě hnědá štětcová značka dekoratéra: "15.". Stav A.

Vyvolávací cena: 250 Kč

Nejvyšší příhoz: AFBU  250 Kč
1 příhoz
Probíhá
Končí 31. 10. 2021. 18:00:59 CET
Aktualizovat

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Online dražba

Zvyšte svůj maximální příhoz jedním kliknutím o 3 nebo 9 zvýšení. Příhoz bude určen automatickou dražbou.