Hlavní stránka > Aukce > 14. online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Karafa

O14/039

KARAFA

Čechy, patrně Karlovy Vary, Moser, okolo 1900
Štíhlá kónická karafka s nataveným uchem, bezbarvé sklo, shora vně zeleně sbíhané, zdobené plastickou malbou opakními emaily a zlacením s květinovými motivy a historizující ornamentikou ve spodní části. V. 23 cm. Na podední značeno rytým a zlatě psaným č. "3.". Stav C.

Vyvolávací cena: 900 Kč

Probíhá
Končí 31. 10. 2021. 18:00:59 CET
Aktualizovat

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Online dražba

Zvyšte svůj maximální příhoz jedním kliknutím o 3 nebo 9 zvýšení. Příhoz bude určen automatickou dražbou.