Hlavní stránka > Aukce > 14. Online auction of Art and Antiques > Soubor váz, džbánu a karafy

O14/047

SOUBOR VÁZ, DŽBÁNU A KARAFY

Převážně Čechy, 19. / 20. stol.
Váza z bílého mléčného skla s modrým česaným dekorem a lipnovaným okrajem, v. 23,5 cm. Džbán z bezbarvého skla podjímaného rosalínem s česaným opakně bílým dekorem a obrubou, v. 23,5 cm. Karafa z bezbarvého skla, podjímaného opakní růžovou sklovinou s bílým brokováním, zlacená štafáž, v. 30,5 cm, prasklé ucho. Váza z bílého kostního skla s opakními barevnými emaily malovanou kyticí na pohledové straně a černými linkami na zvonovité patce a hrdle, v. 31,5 cm. Váza z mléčného skla tělové barvy s šesticípým okrajem, balustrovou patkou a pestře malovanou kyticí na pohledové straně, zbytky zlacení, v. 23 cm. Štíhlá váza z červenofialové skloviny, lisovaná, s optickým dekorem a celoplošným metalickým listrem, tzv. "karnevalové sklo", v. 27,5 cm, patrně USA, sklárna Fenton či Northwood, 20. - 30. léta 20. stol. Stav A-B.

Vyvolávací cena: 500 Kč

Nejvyšší příhoz: AFBU  700 Kč
6 příhozů
Prodáno