O14/048
SOUBOR STŘÍBŘENÉHO SKLA
Čechy, patrně Annín, Jos. Ed. Schmid, posl. třetina 19. stol.
Cukřenka na vyšší patce, s víkem s kulovitým úchytem, a zvonovitá miska na balustrové nožce, dvoustěnné, uvnitř amalgamem stříbřené a žlutě lazurované sklo, florální dekor s motivy révy a ptáčků sypaný malířským ledem. Dvojice jednoplamenných balustrových svícnů z dvoustěnného, uvnitř amalgamem stříbřeného a částečně zlaceného skla, bílá nevypalovaná florální malba dochována torzovitě.
V. max. 16 cm.
Stav A-C.