Hlavní stránka > Aukce > 14. Online auction of Art and Antiques > Soubor stříbřeného skla

O14/048

SOUBOR STŘÍBŘENÉHO SKLA

Čechy, patrně Annín, Jos. Ed. Schmid, posl. třetina 19. stol.
Cukřenka na vyšší patce, s víkem s kulovitým úchytem, a zvonovitá miska na balustrové nožce, dvoustěnné, uvnitř amalgamem stříbřené a žlutě lazurované sklo, florální dekor s motivy révy a ptáčků sypaný malířským ledem. Dvojice jednoplamenných balustrových svícnů z dvoustěnného, uvnitř amalgamem stříbřeného a částečně zlaceného skla, bílá nevypalovaná florální malba dochována torzovitě. V. max. 16 cm. Stav A-C.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Nejvyšší příhoz: AFBU  1 500 Kč
1 příhoz
Prodáno