Hlavní stránka > Aukce > 14. Online auction of Art and Antiques > Soubor skla

O14/054

SOUBOR SKLA

Čechy, 19. - 20. stol.
Zvonovitá váza na balustrové nožce ze světle modrého mléčného skla, v. 15,6 cm. - Cylindrická číše z bezbarvého skla, zdobená pravidelnými horizontálními pruhy v rubínové lazuře se zlatou linkou, v. 11 cm. - Džbánek s hutně nataveným uchem a kapkovitými nálepy, bezbarvé sklo, zlacené čtyřboké hrdlo, v. 12 cm. - Dvojice likérek čtyřbokého kónického tvaru z bezbarvého skla přejímaného na dvou protilehlých stranách medově hnědou lazurou, matně řezaný florální dekor s vázami a košíky květin, v. 6,3 cm. - Cylindrická váza z bezbarvého skla zdobeného brusy, v. 15,6 cm, Ø 11 cm. Stav A-B.

Vyvolávací cena: 300 Kč

Nejvyšší příhoz: NGBR  400 Kč
12 příhozů
Prodáno