Hlavní stránka > Aukce > 14. Online auction of Art and Antiques > Nástolec historismus

O14/091

NÁSTOLEC HISTORISMUS

Konec 19. stol.
Dekorativní nástolec sestává z reliéfně zdobené balustrové nohy na zvonovité základně a čtyřech nožkách z obecného kovu, osazené mísou z bílého opálového skla se zeleně nabíhaným lipnovaným okrajem, matovaným povrchem a svrchní stranou zdobenou květinovou malbou opakními barevnými emaily se zlacenými detaily. V. 25,5 cm. Stav B.

Vyvolávací cena: 500 Kč

Nejvyšší příhoz: FIWZ  1 400 Kč
17 příhozů
Prodáno