Hlavní stránka > Aukce > 14. Online auction of Art and Antiques > Nástolec historismus

O14/092

NÁSTOLEC HISTORISMUS

Konec 19. stol.
Dekorativní nástolec sestává z misky z bezbarvého skla vrstveného opálem a s modře tónovaným okrajem, s optickým obloučkovým dekorem a lipnováním, osazené na balustrové noze se širokou zvonovitou podstavou na třech aplikovaných nohách ze zlaceného obecného kovu. V. 28 cm. Stav A-B.

Vyvolávací cena: 500 Kč

Nejvyšší příhoz: HKPH  2 600 Kč
26 příhozů
Prodáno