O14/092
NÁSTOLEC HISTORISMUS
Konec 19. stol.
Dekorativní nástolec sestává z misky z bezbarvého skla vrstveného opálem a s modře tónovaným okrajem, s optickým obloučkovým dekorem a lipnováním, osazené na balustrové noze se širokou zvonovitou podstavou na třech aplikovaných nohách ze zlaceného obecného kovu.
V. 28 cm.
Stav A-B.