Hlavní stránka > Aukce > 14. Online auction of Art and Antiques > Stříbrná cukřenka

O14/095

STŘÍBRNÁ CUKŘENKA

Rakousko-Uhersko, 1866-1922
Cukřenka vejčitého tvaru v biedermeierovém tvarosloví, na čtyřech ozdobných nožkách, víko na stěžejce završeno kónickým úchytem, vyzlacený interiér, gravírovaný geometrický dekor a ozdobné iniciály na víku, zámek bez klíče, Ag 800/1000, celková (hrubá) hmotnost 602 g, ca 17x13x15 cm, puncovní značka S-30 (Diana), mistrovská značka "VC". Stav B.

Vyvolávací cena: 12 000 Kč

Nejvyšší příhoz: JOPM  13 000 Kč
2 příhozy
Prodáno