Hlavní stránka > Aukce > 14. Online auction of Art and Antiques > Stříbrné párové svícny

O14/097

STŘÍBRNÉ PÁROVÉ SVÍCNY

Stolní svícny v klasicistním tvarosloví, balustrový tvar, zdobeny kanelováním a perlovcovými a pletencovými vlysy, Ag 800/1000, celková (hrubá) hmotnost 1034,55 g, v. 28 cm, značeno výrobcem: "FC" a rytou iniciálou na okraji široké zvonovité patky. Stav A. Osvědčení puncovního úřadu.

Vyvolávací cena: 19 500 Kč

Nejvyšší příhoz: JOPM  19 500 Kč
1 příhoz
Prodáno