Hlavní stránka > Aukce > 14. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrné párové svícny

O14/098

STŘÍBRNÉ PÁROVÉ SVÍCNY

Itálie, 20. stol.
Jednoplamenné stolní svícny balustrového tvaru se širokou zvonovitou základnou, Ag 800/1000, celková hmotnost 369,20 g, v. 24 cm, značeno výrobcem a ryzostním číslem. Stav A. Osvědčení puncovního úřadu.