O14/098
STŘÍBRNÉ PÁROVÉ SVÍCNY
Itálie,
20. stol.
Jednoplamenné stolní svícny balustrového tvaru se širokou zvonovitou základnou, Ag 800/1000, celková hmotnost 369,20 g, v. 24 cm, značeno výrobcem a ryzostním číslem.
Osvědčení puncovního úřadu.