Hlavní stránka > Aukce > 14. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stojan na vizitky

O14/104

STOJAN NA VIZITKY

2. pol. 19. stol.
Plochá miska na navštívenky nepravidelného tvaru s bohatým prolamovaným dekorem v rokokovém tvarosloví, na vyšší ozdobné nožce se čtyřbokou základnou, bronz, v. 12,5 cm, neznačeno. Stav C.