O14/104
STOJAN NA VIZITKY
2. pol. 19. stol.
Plochá miska na navštívenky nepravidelného tvaru s bohatým prolamovaným dekorem v rokokovém tvarosloví, na vyšší ozdobné nožce se čtyřbokou základnou, bronz, v. 12,5 cm, neznačeno.
Stav C.