Hlavní stránka > Aukce > 14. Online auction of Art and Antiques > Stříbrný nůž na dopisy "Gucci"

O14/103

STŘÍBRNÝ NŮŽ NA DOPISY "GUCCI"

Itálie, 20. stol.
Elegantní nožík na otevírání obálek, stříbrná ergonomicky tvarovaná rukojeť s nepravidelným šupinovým vzorem a zlacenými konci, Ag 925/1000, celková (hrubá) hmotnost 45,65 g, d. 25,7 cm, značeno: "GUCCI MADE IN ITALY", ryzostní číslo a italská výrobní značka. Stav B. Osvědčení puncovního úřadu.

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Nejvyšší příhoz: DJHI  1 600 Kč
7 příhozů
Prodáno