O14/129
SOUBOR ŠESTI SILUETEK
19. - 20. stol.
Soubor šesti ženských a mužských siluetek různých rozměrů, min. 8x6 cm, max. 24x22 cm, kvaš, tuš a koláže na papíře. Paspartováno, rámováno, zaskleno.