Hlavní stránka > Aukce > 14. Online auction of Art and Antiques > Soubor šesti siluetek

O14/129

SOUBOR ŠESTI SILUETEK

19. - 20. stol.
Soubor šesti ženských a mužských siluetek různých rozměrů, min. 8x6 cm, max. 24x22 cm, kvaš, tuš a koláže na papíře. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.

Vyvolávací cena: 600 Kč

Nejvyšší příhoz: AFBU  800 Kč
5 příhozů
Prodáno