Hlavní stránka > Aukce > 14. Online auction of Art and Antiques > Dvě rohové konzoly

O14/128

DVĚ ROHOVÉ KONZOLY

20.-21. stol.
Dvě rohové konzoly z polychromovaného a řezbou zdobeného lipového dřeva se zlacenými, resp. stříbřenými motivy klasicistního a barokního tvarosloví. Stav A.

Vyvolávací cena: 100 Kč

Nejvyšší příhoz: UQEO  200 Kč
12 příhozů
Prodáno