Hlavní stránka > Aukce > 14. Online auction of Art and Antiques > Oceloryt z Champagne

O14/142

OCELORYT Z CHAMPAGNE

Oceloryt, 180x420 mm, "Chaalons en Champaigne 1623" neznačeno. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.

Vyvolávací cena: 300 Kč

Nejvyšší příhoz: JBUA  420 Kč
15 příhozů
Prodáno