Hlavní stránka > Aukce > 14. Online auction of Art and Antiques > Chalupy s hliněnými střechami I.

O14/145

Jindřich Havlíček (1882-?)

CHALUPY S HLINĚNÝMI STŘECHAMI I.

1919
Kombinovaná technika - akvarel a tužka na papíru, 263x320 mm, sign. a zn. tužkou vpravo "J Havlíček č.844". Na zadní straně opatřeno autorským štítkem s přípisem: "Chalupy s hliněnými střechami I. Sibiř, - Golejšmanovo, 2. VIII. 1919...". Paspartováno.

Vyvolávací cena: 500 Kč

Nejvyšší příhoz: PPVX  500 Kč
1 příhoz
Prodáno