Hlavní stránka > Aukce > 14. Online auction of Art and Antiques > Pět litografií Prahy

O14/149

Jaroslav Novák (1890-1943)

PĚT LITOGRAFIÍ PRAHY

Pět černobílých litografií na papíru, 220x310 mm, zn. vlevo dole tužkou "79/100", sign. vpravo dole tužkou "Jaroslav Novák". Stav A.

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Nejvyšší příhoz: HUFO  1 000 Kč
1 příhoz
Prodáno