Hlavní stránka > Aukce > 14. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pět litografií Prahy

O14/149

Jaroslav Novák (1890-1943)

PĚT LITOGRAFIÍ PRAHY

Pět černobílých litografií na papíru, 220x310 mm, zn. vlevo dole tužkou "79/100", sign. vpravo dole tužkou "Jaroslav Novák". Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.