Hlavní stránka > Aukce > 14. Online auction of Art and Antiques > Dvojice květinových dekorací

O14/164

Neurčený autor

DVOJICE KVĚTINOVÝCH DEKORACÍ

1900
Olej na kartonu, 100x40 cm, sign. a dat. vpravo dole "Fragnerová 1900". Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 12 000 Kč

Skončeno