Hlavní stránka > Aukce > 14. Online auction of Art and Antiques > Kytice

O14/165

Jan Mehl (1912-1990)

KYTICE

20. stol.
Olej na plátně, 80x59 cm, sign. vlevo nahoře "Jan Mehl". Rámováno. Stav B.

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Nejvyšší příhoz: YICT  4 500 Kč
1 příhoz
Prodáno