Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Dvě grafiky s botanickými motivy (Rosa alba Regalis, Rosa Campanulata alba)

O16/040

Pierre- Joseph Redouté (1759-1840)

DVĚ GRAFIKY S BOTANICKÝMI MOTIVY (ROSA ALBA REGALIS, ROSA CAMPANULATA ALBA)

Mědirytina na papíře, 370x280 mm, sign. vlevo dole v tisku "P. J. Redouté pinx". Zn. vpravo dole "Bessin sculp". Paspartováno, rámováno, zaskleno.