Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Dvojice akvarelů - koňské dostihy

O16/041

Egon Wallburg (1911-2004)

DVOJICE AKVARELŮ - KOŇSKÉ DOSTIHY

1940
Akvarel na papíře, 235x330 mm, sign. a dat. vpravo dole "Wallburg Egon 940.". Paspartováno, rámováno, zaskleno.