Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Lobkowiczký palác ze zahrady

O16/050

Jaromír Stretti - Zamponi (1882-1959)

LOBKOWICZKÝ PALÁC ZE ZAHRADY

Barevná akvatinta na papíře, 315x355 mm, zn. v tisku vlevo dole "JAR.STRETTI-ZAMPONI", zn. vlevo dole pod tiskem tužkou "inv., sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "I. Stretti-Zamponi". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Nejvyšší příhoz: FSQZ  2 900 Kč
1 příhoz
Prodáno