Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Mariánský sloup na Staroměstském náměstí v Praze

O16/049

Jaromír Stretti - Zamponi (1882-1959)

MARIÁNSKÝ SLOUP NA STAROMĚSTSKÉM NÁMĚSTÍ V PRAZE

Barevný lept, signováno vlevo dole v tiskové ploše, dále vpravo dole tužkou s přípisem "Panu vrch. stav. radovi Ing Jos. Zlatuškovi". 325x355 mm tisk. plocha, 450x530 mm arch. Zatmavlý papír ve výřezu, jinak bez poškození.

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Nejvyšší příhoz: KZBH  5 000 Kč
3 příhozy
Prodáno