Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Trojice kreseb

O16/054

Jan Trampota (1889-1942)

TROJICE KRESEB

Vesnice. Kombinovaná technika - pastel a tuš na papíře, 120x170 mm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo dole "Jan Trampota. 1924.". Stromy v krajině. Kombinovaná technika - pastel a tuš na papíře, 115x165 mm (výřez pasparty), sign. a dat. vlevo dole "Jan Trampota 23". Děvín. Kresba tužkou na papíře, 250x284 mm (výřez pasparty), sign. a dat. vlevo dole „Děvín 1919 / J. T.“. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Sbírka Dr. Hugo Poláka.