Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Stojící figury

O16/055

Jan Trampota (1889-1942)

STOJÍCÍ FIGURY

Kresba tuší na papíře, 125x175 mm, značeno monogramem "J. T." vlevo dole. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Sbírka Dr. Hugo Poláka.