Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Zvuky hodin

O16/075

František Kupka (1871-1957)

ZVUKY HODIN

1912
Suchá jehla na ručním papíře, 280x220 mm, dat. v tiskové ploše vlevo dole "1912" a sign. v tiskové ploše vpravo dole "Kupka". V pravém dolním rohu opatřeno razítkem "Kupka". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 29 000 Kč

Nejvyšší příhoz: KAES  29 000 Kč
1 příhoz
Prodáno