Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Abstraktní kompozice

O16/079

Pravoslav Sovák (1926)

ABSTRAKTNÍ KOMPOZICE

60. léta 20. stol.
Barevná litografie na papíře, číslováno "30/80", signováno tužkou vpravo dole "Sovák". 270x365 mm (výřez pasparty). Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 2 800 Kč

Nejvyšší příhoz: LIFZ  2 800 Kč
1 příhoz
Prodáno