Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Bez názvu

O16/085

Jan Koblasa (1932)

BEZ NÁZVU

1963
Akvarel na ručním papíře, 610x700 mm, dat. vpravo dole "63". Rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 29 000 Kč

Skončeno