Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Bez názvu

O16/086

Aleša Vaic (1920-2009)

BEZ NÁZVU

Barevný lept na papíře, 370x349 mm, číslováno vlevo dole pod tiskem tužkou "15/90", sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "Aleša Vaic". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Skončeno