Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > SV. FRANTIŠEK SERAFINSKÝ

O16/100

Anonym

SV. FRANTIŠEK SERAFINSKÝ

18. stol.
Olej na plátně, 90,5x145 cm. Rámováno. Obraz byl vyhlášen za kulturní památku a je evidován pod rejstříkovým číslem ÚSKP 54740/31-21314. Stav odpovídající stáří.