Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Krajina se Sv. Janem Křtitelem

O16/106

Karl Marko (1791-1860)

KRAJINA SE SV. JANEM KŘTITELEM

Olej na plátně, 24x30 cm, sign. vlevo dole "C. Marko", zn. na zadní straně rámu "Marko". Rámováno. Stav odpovídající stáří.

Vyvolávací cena: 90 000 Kč

Nejvyšší příhoz: ZTHQ  95 000 Kč
2 příhozy
Prodáno