Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Letní krajina s přívozem

O16/107

Carl Croll (1800-1863)

LETNÍ KRAJINA S PŘÍVOZEM

1835
Olej na dřevěné desce, 20,5x31 cm. Značeno vpravo dole "C+C 1835". Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 80 000 Kč

Nejvyšší příhoz: ZTHQ  90 000 Kč
3 příhozy
Prodáno