O16/118
Josef Procházka (1909-1984)
ROMANTICKÁ ŘÍČNÍ KRAJINA
Olej na plátně, adjustováno na kartonu, 21x25,3 cm, sign. vpravo dole "Jos. Procházka". Rámováno. Stav A.
Josef Procházka - pražský malíř krajin a zátiší, studoval na akademii v Praze u prof. Nejedlého.