Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Romantická říční krajina

O16/118

Josef Procházka (1909-1984)

ROMANTICKÁ ŘÍČNÍ KRAJINA

Olej na plátně, adjustováno na kartonu, 21x25,3 cm, sign. vpravo dole "Jos. Procházka". Rámováno. Stav A.

Pražský malíř krajin a zátiší, studoval na akademii v Praze u prof. Nejedlého.

Vyvolávací cena: 11 000 Kč

Nejvyšší příhoz: QRVN  18 000 Kč
8 příhozů
Prodáno