Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Krajina s polními pracemi

O16/119

Karel Hofman (1906-1998)

KRAJINA S POLNÍMI PRACEMI

Olej na plátně, 15,5x23,8 cm, sign. vpravo dole "K Hofman". Rámováno. Stav B.

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Skončeno