Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Krajina se západem slunce

O16/121

Roman Havelka (1877-1950)

KRAJINA SE ZÁPADEM SLUNCE

Olej na překližce, 59,5x84,5 cm, sign. vpravo dole "Rom. Havelka". Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 45 000 Kč

Skončeno