O16/123
Bohumil Berghauer (1910-1972)
ZASNĚŽENÁ KRAJINA
Olej na plátně, 60x67 cm, sign. vpravo dole "B. Berghauer". Rámováno. Stav A.
Bohumil Berghauer - autodidakt, malíř krajin, figurálních obrazů a portrétů, působil v Bosonohách u Brna. Používal též jméno Horyna.