Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Zasněžená krajina

O16/123

Bohumil Berghauer (1910-1972)

ZASNĚŽENÁ KRAJINA

Olej na plátně, 60x67 cm, sign. vpravo dole "B. Berghauer". Rámováno. Stav A.

Bohumil Berghauer - autodidakt, malíř krajin, figurálních obrazů a portrétů, působil v Bosonohách u Brna. Používal též jméno Horyna.

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Nejvyšší příhoz: AAJU  8 600 Kč
13 příhozů
Prodáno