Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Sedící pár v březovém háji

O16/122

Karel Banďouch (1893-1960)

SEDÍCÍ PÁR V BŘEZOVÉM HÁJI

Olej na plátně, 64x85 cm (výřez rámu), sign. vpravo dole "K. BANĎOUCH". Rámováno. Stav A.

Karel Banďouch – brněnský malíř, studoval na UMPRUM v Praze u prof. Dítěte a Schikanedera.

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Skončeno